poniedziałek - piątek | 8:00 - 16:00

Wojska Polskiego 33 | 65-077 Zielona Góra

Telefon: (68) 455-32-62

E-mail: certo@certo.zgora.pl

Oferta

1. Prowadzenie ewidencji ryczałtowych i VAT

Pomagamy polskim przedsiębiorcom wypełniać nałożone na nich obowiązki podatkowe. Oferujemy prowadzenie ewidencji ryczałtowych i ewidencji VAT rzetelnie oraz bezbłędnie. Udzielamy także informacji związanych z realizacją usług bądź ewentualnymi zwolnieniami z obowiązku.


2. Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów i ewidencji VAT

Proponujemy naszym Klientom wsparcie w postaci prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) oraz w zakresie ewidencji VAT. Udzielamy kompleksowej pomocy przy scedowaniu obowiązku ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych na nasze biuro rachunkowe w Zielonej Górze.


3. Prowadzenie ksiąg rachunkowych i ewidencji VAT

Podejmujemy się prowadzenia ksiąg rachunkowych w zakresie pełnej księgowości oraz ewidencji VAT. Wykonujemy czynności w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, dzięki czemu nasi Klienci realizują nałożone na nich obowiązki w zakresie ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych i rozliczeń podatkowych.


4. Sprawozdawczość GUS, INTRASTAT i innych instytucji

Pomagamy przedsiębiorcom wywiązywać się z nałożonych na nich obowiązków. W naszych kompetencjach leży sprawozdawczość GUS, INTRASTAT oraz do innych instytucji. Współpracując z naszym biurem rachunkowym mają Państwo pewność, że powinności w tym zakresie zostaną dopełnione.


5. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS

Oferujemy przedsiębiorcom pomoc w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasze biuro rachunkowe zapewnia podmiotom gospodarczym wypełnienie obowiązków podatkowych i składkowych, a także dotrzymanie wszelkich wymaganych terminów.


6. Obsługa kadrowo-płacowa

Troszczymy się o kompleksowy charakter naszej oferty i dlatego proponujemy obok usług księgowych także outsourcing kadrowo-płacowy. Dzięki temu nasi Klienci mogą powierzyć nam dodatkowy obszar działalności przedsiębiorstwa do obsługi, poświęcając czas na właściwą działalności oraz rozwój.


7. Wyprowadzanie zaległości księgowych

Pomagamy działać skutecznie polskim przedsiębiorcom, oferując wyprowadzenie zaległości księgowych. Pomagamy w tym zakresie firmom z różnych branż oraz różnej osobowości prawnej. Możemy sprawdzić dotychczasowe działania księgowe i skorygować błędy.


8. Pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej

Proponujemy pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej. W naszym biurze rachunkowym wiemy, gdzie należy zarejestrować firmę o określonej osobowości prawnej. Ponadto pomagamy przyszłym przedsiębiorcom zebrać niezbędne dokumenty do pomyślnego zakończenia sprawy.


9. Reprezentowanie podmiotów gospodarczych

Nasi doradcy podatkowi podejmują się reprezentowania podmiotów gospodarczych w postępowaniu przed Organami Podatkowymi i Sądami Administracyjnymi. Przedsiębiorców poszukujących pełnomocników w tego rodzaju sprawach zapraszamy na spotkanie do naszego biura rachunkowego w Zielonej Górze.